ITLions

Brno

itlions@seznam.cz

Pro další informace o této aplikaci pište na qhonzikslama@gmail.com

Cover art

 

Fotogalerie: Taháky do kapsy

Taháky do kapsy

Aplikace TAHÁKY DO KAPSY je skvělá aplikace pro přípravu do školy, najdete zde až stovky TAHÁKŮ A ZÁPISŮ DO MNOHA PŘEDMĚTŮ A ROČNÍKŮ, ONLINE TESTY, ZÁKLADNÍ FRÁZE DO MNOHA JAZYKŮ, OPAKOVACÍ TEXTY V CÍZÍCH JAZYCÍCH a další... Přitom si dokonce můžete do aplikace přidávat ZÁPISY VLASTNÍ! Stačí kliknout na ikonku přidat a z aplikace se rázem stává tahákovo-zápisová wikipedie!

Chcete se učit i v tramvaji, při chůzi, zkrátka při cestě do školy? Nebo i doma, s tím že máte vše důležité napsáno v mobilu? V tom případě je naše aplikace pro vás jako stvořená!!

1) Offline zápisy a taháky do MATEMATIKY, ČESKÉHO JAZYKA, CHEMIE, FYZIKY, ANGLIČTINY, BIOLOGIE, ZEMĚPISU A DĚJEPISU!
Máte zde funkce přidávání vlastních zápisů, které se po našem zkontrolování mohou objevit i u dalších studentů s naší aplikací, nebo další funkce jako je označování zápisků hvězdičkou a podobně.

2) Online testy na periodickou tabulku prvků, Anglickou slovní zásobu a další, celkem 10 online testů s možností uložení a porovnání výsledků.

3) Dále zde najde základní jazykové fráze do mnohá světových jazyků od Italštiny až po Čínštinu, či například různé Anglické texty


V aplikaci naleznete zápisy, to znamená, že zde nenajdete výpisek vzorečků jako u taháků, ani obsáhlé kapitoly jako v učebnici, naleznete zde to, co by jste měli nalézt v zápisech v sešitě.

Na aplikaci dále spolupracovali: Lukáš Plevač, Ondra Chudáček a David Špunar.

Napsali o nás: https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13064

 

Stahovat můžete na Google Play!! viz níže.

play.google.com/store/apps/details?id=com.student.kzbmvwkfxmcjnhog&hl=cs